SEO - ZDARMA ANALÝZA WEBU A KONZULTACE

Kvalitní stránky tvoří základ online propagace. Aby je vyhledávače zobrazovaly na předních místech, kam se dívá 90 % lidí, neobejdou se bez SEO. Zdarma vám nabízíme orientační analýzu, která rozkryje slabiny vašeho webu z hlediska optimalizace.

Jakmile dokončíme SEO test, můžete zdarma využít i možnosti konzultace s naším specialistou. Doporučí vám vhodnou nápravu a příslušný rozpočet. Jestli nám realizaci SEO, tedy optimalizaci vaší online platformy, nakonec svěříte, zůstane ovšem jen na vás. Zdarma a nezávazně vám pomůžeme odhalit chyby, které bývají příčinou nízké návštěvnosti a rentability www.

1) TECHNICKÁ ANALÝZA WEBU ZDARMA

Jedním z faktorů, který vás může připravovat o téměř všechny zákazníky s pomalým připojením na internet, je rychlost načítání stránek. Pomocí profesionálních softwarových nástrojů detekujeme brzdy. Mezi tradičními překážkami figurují:

 

  • chyby v indexaci,
  • nastavení mezipaměti,
  • zbytečná data
  • příliš velké soubory.

 

Náš technický SEO test zdarma ověří také kvalitu vašeho stávajícího hostingu. Nevynecháme ani kontrolu responzivity, protože vadné zobrazování na mobilech rovněž snižuje konverzi.

OBJEDNAT SEO ANALÝZU - ZDARMA

Bez optimalizace není váš web na internetu vidět.

Uděláme vám jeho revizi.

2) OBSAHOVÉ SEO - TEST ZDARMA

Po technické analýze vašeho webu bezplatně prověříme schopnost textového obsahu zaujmout uživatele a přeměnit je na klienty. V této fázi optimalizace naši copywriteři do online prezentací obvykle doplňují klíčová slova. Zdarma tedy zjistíme, jestli na vašich stránkách nechybí.

Bez správných klíčových slov nepovažují vyhledávače vaše www za relevantní odpověď na dotazy potenciálních zájemců. Dalším bonusem naší prověrky SEO pro vás bude zdarma i kontrola, zda na webu pro jeho zviditelnění mezi konkurenty používáte metadata.

3) ODKAZOVÉ SEO - OPTIMALIZACE ZDARMA POD LUPOU

Celkové hodnocení a tím pádem i umístění vašeho webu ve vyhledávačích ovlivňuje množství, charakter, umístění a také kvalita zpětných odkazů. Rozvojem odkazového profilu jsme už mnohým komerčním i nekomerčním firmám zlepšili návštěvnost.

Externí optimalizace, konkrétně PR články publikované na cizích portálech, dokáže jako nedílná součást SEO přilákat úplně nové zákazníky. Zdarma proto ověříme, jestli se linky vedoucí odněkud ze sítě na vaše stránky nevyskytují na rizikových odkazových farmách. Samozřejmě identifikujeme i případnou absenci zpětných odkazů v důležitých oborových katalozích.

4) KONZULTACE CHYB A NÁVRH SEO - OPTIMALIZACE

Jakmile budeme s analýzou hotovi, zdarma vám během osobní či virtuální schůzky, odprezentujeme výsledek. Expert vám srozumitelně popíše závady a jejich dopad na prodejní a propagační výkon vaší platformy. Zároveň doporučí vhodné SEO. Optimalizací čili úpravou slabých míst můžete docílit měřitelného úspěchu v online prostředí. Zdarma vám sestavíme i adekvátní rozpočet, abyste mohli zvážit investici do rozvoje webu prostřednictvím SEO.

Finální rozhodnutí, zda si následně objednáte naše SEO služby, bude záležet pouze na vás. Test, respektive analýza webu zdarma, vám zůstane, stejně jako návrh optimalizace. Náš specialista nemá v popisu práce vás někam tlačit. Plně respektujeme vaši svobodnou vůli. Mnozí online podnikatelé si potřebují informace o chybách a jejich nápravě prostřednictvím SEO nejdřív v klidu rozmyslet. Zdarma vám tento typ poradenství nabízíme především proto, aby naše případná budoucí spolupráce fungovala na vzájemné důvěře.

REGISTRACE NA SEO TEST - ZDARMA

Změříme úroveň SEO vašich www.

Návrh optimalizace, jak uspět online, dostanete také gratis.