O společnosti

Kdo jsme?

SEOwolf.cz – Malá společnost orientovaná na výsledky se sídlem v Praze, která se zabývá online propagací a tvorbou webů pro klienty po celém světě. Naším cílem jsou vyšší zisky našich klientů a komplexní rozkvět jejich online podnikání.

Naše filosofie

Neslibujeme nesplnitelné, komunikujeme otevřeně a upřímně. Naši klienti pro nás nejsou pouhým zdrojem příjmů, nýbrž partnery, se kterými budujeme vzájemnou důvěru a transparentní vztahy.
Každému projektu našich klientů se věnujeme naplno, jakoby se jednalo o náš vlastní. Nejde nám o kvantitu služeb, zajímá nás pouze kvalita. Výsledky naší práce hovoří za vše. Žádný z webů našich klientů nebyl nikdy sankciován či penalizován vyhledávači.
Navzdory malému počtu zaměstnanců jsme schopni dosahovat profesionálních výsledků a nabízet širokou paletu služeb v oblasti Online Marketingu. Disponujeme kontakty na další profesionály v oboru, kteří se podílejí na některých dílčích službách, za jejichž kvalitu ručíme vlastní pověstí.
Dlouhodobá spolupráce je klíčovým faktorem dosažení efektivních výsledků. Budování konkurenčních pozic na internetu je náročný proces, který vyžaduje svůj čas a důslednost. Podmínkou spolupráce s naší agenturou je vaše ochota aktivně podporovat dosažení vytyčeného cíle.

Náš cíl a váš motiv ke spolupráci
Zanalyzujeme oblast vašeho podnikání a vaše webové stránky, které následně zbavíme všech chyb, vylepšíme je a odstraníme všechny překážky související s podnikáním na internetu.
Celý web optimalizujeme pro vyhledávače, zrychlíme jeho načítání, odstraníme uživatelské nedostatky, vybudujeme vám síť zpětných odkazů a vytvoříme vám nový, optimalizovaný obsah. Výsledkem je rychlý růst návštěvnosti i konverze.

Mít webové stránky je důležité, ať už jste velká firma nebo začínající podnikatel. Uděláme vám web na míru, který bude vyhovovat požadavkům cílové skupiny a algoritmům internetových vyhledávačů.

Záruka kvalitních služeb

Vytvoříme pro vás plán rozvoje vašeho webu a navrhneme vám optimální budget na dosažení „TOPu“ (1.-10. pozice ve vyhledávačích) během prvních 3-6 měsíců pro hlavní dotazy související s vaším produktem.

Dostat se na první pozici vyhledávání je ale jen částečným úspěchem. Důležité je, jakou máte návštěvnost a konverzi. Jednoduše řečeno, hlavní je, aby vám vaše investice vydělávala peníze, a přesně o to nám jde.

Jak možná tušíte, nikdo vám nemůže zaručit první místo ve vyhledávání konkrétního klíčového slova. V případě, že jste se s někým takovým setkali, znamená to, že se pokusil získat vaši důvěru a klamně vás motivovat k dohodě o spolupráci.

Role SEO specialisty je podobná roli právníka, zastupujícího klientovi zájmy u soudu. Čím je právník zkušenější, tím vyšší je pravděpodobnost jeho úspěchu. Slíbit vám ho však přesto nemůže.

Co vám ale můžeme slíbit je, že uděláme všechno pro to, abychom vás do TOPu dostali a aby se vám vaše investice vrátily v maximální možné míře.

Nástroje, které používáme

Pro maximální zefektivnění naší práce používáme celou řadu osvědčených nástrojů a aplikací, které slouží k online propagaci a analýzám.
Nejznámější z nich:

Recenze

Zde si můžete přečíst recenze některých našich současných a bývalých klientů a prohlédnout si jejich seznam. Náš firemní profil s dalšími klientskými recenzemi můžete najít také například na Facebooku, Zlatých stránkách, Googlu nebo na Firmách.

Stránky, které jsme vytvořili

Hodnotit kvalitu služeb lze pouze na základě reálných výsledků. Na této stránce naleznete přehled většiny námi vytvořených webů, které reprezentují úroveň našich dovedností.

Certifikáty

Jsme držiteli certifikátů Google Analytics a Google AdWords. Můžete si být proto jistí správností výsledků analýz, které vám prezentujeme.