Tvorba webových stránek

Naše weby dokáží změnit návštěvníky v zákazníky!
Tvoříme firemní i osobní weby, e-shopy a landing pages
Cena od 10 000,- Kč
Zdarma:
Základní SEO optimalizace
Jeden rok základní podpory
Hosting a doména na rok

Potřebujtete radu, vysvětlení, nebo již máte na mysli konkrétní zadání? Zadejte svůj email do boxíku níže a my se vám obratem ozveme.

TVORBA WEBŮ PRAHA

Jak by měly podle vás vypadat komerční webové stránky?

Chcete je mít pouhou informativní prezentací? Nebo chcete, aby se vám prostředky, úsilí a energie investované do jejich tvorby mnohonásobně rentovaly?

To první bychom zvládli také - ale jsme tu především pro to druhé! Naší specialitou není jen samotný design stránek, ale rovněž jejich optimalizace pro vyhledávače, vnitřní nastavení, funkce a náležitá struktura, forma a obsah!

Efektivita

Na míru vám vytvoříme webové stránky s uživatelsky přívětivou strukturou, v níž se budou návštěvníci snadno a přehledně orientovat.

Personalizovaný design

Na základě vašich představ vytvoříme unikátní design, vyhovující obsahovému zaměření a celkovému účelu webu.

Rychlé načítání

Zbavíme vás nevyužívaných dat, zpomalujících chod stránky. Zůstanou výhradně komprimované soubory, agregované do jednoho celku. Rovněž vám nastavíme Cache.

Responzivita

Stránky se flexibilně přizpůsobí všem obrazovkám a zařízením při zachování optimálního rozvržení.

Výhodná cena

Adekvátní ceny vypočtené tak, aby skutečně odpovídaly rozsahu vašich požadavků.

Bonusy

Hosting, doménu, SEO optimalizaci a podporu webu poskytneme k vaší objednávce zdarma.

VÝHODY PROFESIONÁLNÍCH WEBOVÝCH STRÁNEK

Není web, jako web!

Jak to mohou dělat ostatní:

Průměrné weby

Tyto stránky byly vytvořeny ve spěchu, aniž by se věnovalo úsilí patřičné analýze odvětví a konkurence.

 

Využita byla obyčejná, standardizovaná šablona s pouze zanedbatelným množstvím úprav.

Výsledek tak zřejmě nepřekvapí - je jím průměrný, ba leckdy přímo podprůměrný web, neodpovídající žádným nárokům stran tématiky a požadavků návštěvníků.

Jednotná cena

Spousta agentur si předem určí fixní a často přemrštěné ceny, aniž by přihlížela k úrovni technického zadání a skutečnému rozsahu práce.

Zákazník tak v konečném důsledku platí mnohem vyšší částku, než jaká by byla odpovídající vzhledem k obdržené službě.

Absence proklientského přístupu

Zakázka je u konce, klient zaplatil a vše odkýval - a najednou začnou vyplouvat na povrch chyby a nedostatky. Agentura má své peníze a další osud webu je jí lhostejný. Odmítá nést zodpovědnost za odhalené nedodělky, o nápravu se nesnaží. Komunikace uvázla, případně si chce agentura za další opravy či alespoň konzultaci účtovat extra peníze.

Pokud pak dodatečnou bezplatnou podporu nabízí, s opravami chyb se přesto nikam nehrne.

Neodborné vnitřní nastavení

Budete-li na tvorbě webu za začátku příliš šetřit, budete v závěru tím spíše tratit.

Vynikající design a kvalitní obsah jsou zapotřebí, samy o sobě ale web na přední pozice ve vyhledávání nevytáhnou.

Vnitřní optimalizace je absolutním základem, bez nějž nemají komerční weby šanci uspět. Řadě společností, nabízející tvorbu webu, tento fakt stále nedochází...

Jak to děláme my:

Unikátní weby

Vlastní tvorbě webu od nás pokaždé předchází pečlivá analýza daného odvětví i konkurence. Díky tomu dokážeme vytvořit stránky skutečně osobité, které budou odpovídat vašim představám a zároveň nabídnou vysokou míru praktičnosti.

Tematický design, promyšlená struktura a přehledné funkce vytvářejí příjemné prostředí pro návštěvníky, takže vaše stránky neopustí po několika vteřinách. A to se projeví i na míře konverze!

Odpovídající cena

Ceny určujeme na základě hodinové sazby. Řídíme se skutečným objemem odvedené práce.

Zohledňujeme rozsah zakázky - chcete pouze malý personální web, rozsáhlé firemní stránky či e-shop? Cenu stanovíme podle toho a dalších konkrétních požadavků.

Klientská podpora zdarma

I mistr tesař se někdy utne. A pokud je skutečným mistrem, chybu uzná a napraví.

Když se něco náhodou nepovede, přijmeme plnou zodpovědnost a zajistíme nápravu v rámci naší jednoroční klientské podpory.

Bez průtahů a zcela zdarma. Mimo oprav chyb provádíme bez příplatků také dodatečné úpravy a změny stránky.

Coby partneři a správci webu jsme zde pro vás. Neustále.

Profesionální SEO optimalizace

K čemu by byl web, který nikdo nenavštěvuje? Pokaždé, když vytváříme nové stránky, klademe důraz také na jejich optimalizaci pro vyhledávače. Lepší pozice vašeho webu ve vyhledávači znamená větší návštěvnost, větší konverzi, větší zisk.

Tato služba není žádným naším nadstandardem. Je zahrnuta přímo v ceně tvorby webu a opírá se o nejaktuálnější algoritmy a trendy internetového vyhledávání.

KDO NEMÁ SVŮJ WEB, JAKO BY NEBYL!

Jste-li firma nebo podnikatel, bez webových stránek se dnes zkrátka neobejdete. Dělat byznys bez nich je jako snažit se odskákat maraton na jedné noze.

Naprostá většina zákazníků se o vás dozví přes váš web a na jeho základě se také rozhodne, zda vás kontaktovat, navštívit či učinit objednávku.

To, jak se na internetu budete prezentovat, je tedy naprosto zásadní. Čím více zákazníků kvalitou svého webu přilákáte a oslovíte, tím více jich pravděpodobně také přesvědčíte k nákupu či jakékoliv jiné akci. Provozujete-li internetový obchod, týká se vás to dvojnásob!

JAK SPOLUPRÁCE S NÁMI PROBÍHÁ?

1) Nejprve nám zašlete informace o vašem projektu a představě webových stránek. Čím více, tím lépe. Ačkoliv dokážeme stvořit web prakticky z ničeho, pokaždé je lepší být alespoň trochu “v obraze” co se vašich požadavků týče. Předejde se tak pozdějším nedorozuměním.

2) Provedeme nezávaznou analýzu odvětví a potenciální konkurence. Zatím jste nezaplatili ani korunu! Předběžný průzkum děláme zcela zdarma.

3) Jakmile budeme mít přehled, ozveme se a seznámíme vás s hrubým návrhem webu i cenou. Pokud budete souhlasit, rádi vás uvidíme přímo v naší kanceláři na osobní schůzce. Ta je ideální formou konzultace veškerých náležitostí, není ale nutná. Můžete se s námi po celou dobu spolupráce domlouvat telefonicky, emailem či přes chat.

4) Schůzka či domluva proběhla k oboustranné spokojenosti a společně jsme určili konkrétní podobu vašeho budoucího webu. Nyní vám zašleme fakturu k zaplacení zálohy ve výši 50% výsledné ceny.

5) Jakmile platba dorazí, dáme se do práce dle domluveného plánu!

6) Zatímco pracujeme, nemusíte stát se zatajeným dechem opodál. Kdykoliv v průběhu zhotovování stránek nás můžete kontaktovat a navštívit, přeptat se na průběh prací, navrhovat změny a úpravy celého konceptu, ladit s námi veškeré detaily.

7) Finální verze stránek je hotová. Domlouváme už jen ty nejdrobnější náležitosti.

8) Vyzkoušíte si svůj hotový web načisto. Jste spokojeni? Výborně! Nejste? Ještě na tom zapracujeme! Zbylých 50% ceny zaplatíte teprve tehdy, až vám bude vše 100% vyhovovat..

CENY TVORBY WEBŮ NA ZAKÁZKU

Firemní web

od 10 000 Kč

  • Vyhovuje pro SEO
  • Hodí se pro prezentaci jednoho a více produktů
  • Vyhovuje pro PPC
  • Množství stránek 3+
  • Nízká konverze

Landing page

od 15 000 Kč

  • Nehodí se pro SEO
  • Hodí se pro jeden nebo pár produktů
  • Vyhovuje pro PPC
  • Množství stránek 1
  • Vysoká konverze

TVOŘÍME WEBY VŠEHO DRUHU!

Nemusíte dělat byznys, aby vás naše služby mohly zajímat. Kvalitní a profesionální web se vyplatí mít i tehdy, je-li Váš online projekt nekomerčního charakteru.

Dokážeme vytvořit webové stránky jakéhokoliv účelu.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Naši klienti se rozhodli podělit se veřejně o zkušenosti naší firmou. Přečtěte si, jak spolupráci s námi hodnotí!

elena

Společnost seowolf.cz v rámci uzavřené smlouvy zajistila tvorbu webu inženýrské společnosti EM PT s.r.o.. Práce byla odvedena v plném rozsahu a předání hotového projektu proběhlo v rámci předem stanoveného termínu v souladu s námi uzavřenou smlouvou. V průběhu plnění svých povinností společnost seowolf.cz rychle a profesionálně zvládala zajistit stanovené úkoly s maximálním ohledem na naše představy. Web naší společnosti, vytvořený společnosti seowolf.cz, zvýšil počet klientů, partnerů a tržeb naší společnosti. Spoléháme do budoucna na oboustranně výhodnou a efektivní spolupráci.

Elena Kotiashova Ředitelka oddělení zásobování EM PT s.r.o.

2

Dobrý den, moc děkuji vašemu týmu za kvalitu a rychlost odvedené práce při tvorbě webu mé společnosti. Fakt, že bylo díky vám možné přenést pouhý nápad do reality, mě upřímně potěšil a to, že má přání byla vždy přijata profesionálně a s pochopením, udělalo z naší spolupráce bez nadsázky radost. Doufám, že tento projekt nebyl naším posledním.

E. I. Burladian Generální ředitel Avinion s.r.o.

kornelia

Velice děkuji, kluci, za Vámi odvedenou práci. Nakonec vznikl velmi „hustý“ web. Okamžitě mi začali volat zákazníci, což svědčí o tom, že zrovna můj web obsadil ve vyhledávaní první pozice. A pokud lidé volí můj web, znamená to, že svojí práci jste odvedli perfektně. Ještě jednou děkuji.

Kornelia Manažerka EU-pass.ru

sofia

Jsem velice spokojená s odvedenou práci SEOwolfu. Rychle vytvořily webové stránky za dostupnou cenu a na profesionální úrovni. Mohu doporučit služby této firmy. Dále budu využívat SEO služby zaměřené na ČR a zahraničí.

Mgr. SOFIA ZVYAGELSKAYA Jednatel společnosti SO&co s.r.o.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zde jsou najdete odpovědi na otázky, které v naší branži slýcháme nejčastěji:

MŮŽU PAK SVÉ HOTOVÉ STRÁNKY SÁM SPRAVOVAT?

Samozřejmě. Webové stránky vytváříme i s administrací. Díky jednoduchému a srozumitelnému ovládacímu panelu a vizuálnímu editoru budou jakékoliv následující změny, úpravy, vylepšení a rozšíření hračkou i pro naprostého laika.

JAK DLOUHO BUDU MÍT HOSTING A DOMÉNU ZDARMA?

Při zakázce nad 10 000,- Kč poskytujeme hosting a doménu jako dárek na jeden celý rok.

KOLIK STOJÍ WEBOVÁ PODPORA?

Během prvního roku existence nového webu provádíme menší změny zcela zdarma. V případě těch zásadnějších nabízíme výhodné ceny na základě smluveného rozsahu.

NA KOLIK MĚ PŘIJDE DESIGN?

Šablonové varianty stojí standardně do 60$. Takových profesionálních šablon máme k dispozici více než deset tisíc a každou jsme schopni upravit tak, aby vám zcela vyhovovala. Klidně vytvoříme ale i zcela unikátní design od 20.000,- Kč.

BUDU MÍT KE STRÁNKÁM PŘÍSTUP?

Zřídíme vám vlastní účet se všemi právy administrátora. Sami tak můžete rozhodovat o tom, jaký obsah se na webu bude nacházet.

JSTE SCHOPNI PŘENÉST JIŽ EXISTUJÍCÍ STRÁNKY DO JINÉ PLATFORMY?

Ano. Cena této služby nicméně záleží na velikosti a typu projektu. Chcete-li vědět více, obraťte se na nás!

KDO NEMÁ WEBOVÉ STRÁNKY, JAKO BY NEEXISTOVAL!

Jste-li firma nebo podnikatel, dobré webové stránky zkrátka potřebujete. Naprostá většina lidí nejdříve vyhledá váš web a podle něj se rozhodne, zda vás kontaktuje.

Potřebujtete radu, vysvětlení, nebo již máte na mysli konkrétní zadání? Zadejte svůj email do boxíku níže a my se vám obratem ozveme.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

WeePie Cookie Allow cookie category settings icon

Nastavení souborů cookie
Níže si můžete vybrat, jaký druh cookies povolíte na tomto webu. Kliknutím na tlačítko „Uložit nastavení souborů cookie“ použijete svou volbu.

FunkčníNaše webové stránky používají funkční soubory cookie. Tyto soubory cookie jsou nezbytné k tomu, aby naše webové stránky mohly fungovat.

AnalytickéNaše webové stránky používají analytické soubory cookie, aby bylo možné analyzovat naše webové stránky a optimalizovat je pro účely a.o. použitelnost.

Sociální médiaNáš web umísťuje soubory cookie sociálních médií, aby vám ukázal obsah třetích stran, jako je YouTube a FaceBook. Tyto soubory cookie mohou sledovat vaše osobní údaje.

ReklamníNáš web umísťuje reklamní soubory cookie, aby vám zobrazoval reklamy třetích stran na základě vašich zájmů. Tyto soubory cookie mohou sledovat vaše osobní údaje.

JinéNaše webové stránky umisťují soubory cookie třetích stran z jiných služeb třetích stran, které nejsou analytické, sociální sítě ani reklama.

WeePie Cookie Allow close popup modal icon